Ons Team

  • Kieran Kelly 

    Ik woon reeds 15 jaar in Brussel en ben van begin af aan altijd actief geweest in de Belgische freelance markt. Bijgevolg heb ik een stevige basis van trouwe partners en klanten kunnen uitbouwen, die ik regelmatig ontmoet en aan wie ik een service met een hoge toegevoegde waarde verleen. Naast Engels praat ik Frans en ook een mondje Nederlands en Portugees. Ik ben bijna zeker de verst wonende supporter van Hereford United!.

    Tel: +32 2 504 0103
    Email: kieran.kelly@ntrinsic.net 

     

  • Robin Miller

    Ik startte mijn carrière bij een groot rekruteringsbedrijf. In maart 2017 kwam ik terecht bij Ntrinsic, nadat ik 13 jaar professioneel actief was bij Provanis, een partner van Oracle in het Verenigd Koninkrijk. Mijn professionele kennis als Oracle-specialist binnen de Engelse markt helpt me bij de ontwikkeling en de groei van Ntrinsic in Europa. In mijn vrije tijd loop ik achter mijn twee zoontjes aan. Een uitstekende training voor de halve marathon waar ik regelmatig aan deelneem voor het goede doel en waarvoor ik al meer dan 5.000 pond sterling heb ingezameld.

    Tel: +44 2085 46 61 20
    Email: robin.miller@ntrinsic.net 
     

  • Tim Pauwels

    Na een eerste professionele ervaring binnen de medisch-sociale sector nam ik de stap naar een commerciële functie. Gezien mijn persoonlijke interesses en ambities is dit echter een springplank gebleken naar de omgeving waarin ik vandaag werkzaam ben. Een mooie combinatie tussen een commerciële, doch voornamelijk menselijke benadering van de arbeidsmarkt binnen België. Graag wens ik te blijven investeren in een brede en grondig onderbouwde marktkennis om zowel eindklanten als potentiële kandidaten te kunnen blijven voorzien in hun noden. In mijn vrije tijd geef ik de voorkeur aan voetbal, een goed glas wijn en jazzmuziek op de achtergrond.

    Tel: +32 2 504 0108
    Email: tim.pauwels@ntrinsic.net

  • Gabriel Dushimire

    Sinds 2016 maak ik actief deel uit van het Brusselse Ntrinsic-team.waar ik een diepgaande kennis van de Franse Oracle markt heb vergaard. Dankzij ons uitstekend internationaal kandidatennetwerk zijn wij in staat toptalent voor onze klanten te voorzien dat beantwoordt aan hun behoeften. In mijn vrije tijd ben ik een wereldreiziger steeds op zoek naar het ontdekken van nieuwe bestemmingen.

    Tel: +32 2 504 0104
    Email: gabriel.dushimire@ntrinsic.net

  •  

    Ondersteuning Diensten

  •  

    Neil Chapman



    Tel: + 44 20 8546 4139
    Email: neil.chapman@ntrinsic.net 

  • Julie McCarthy

    Ik gaf vroeger opleidingen in IT- en boekhoudsystemen. Ntrinsic vroeg mij daarom 6 jaar geleden om ‘wat te helpen met de administratie’! Ik hou mij nu bezig met alle aspecten van de Back Office-functie en geniet ervan om het verkoopteam elke dag op een efficiënte manier te ondersteunen. Ik ben een fervent liefhebber van amateurtoneel (dat komt altijd van pas in mijn contacten met het verkoopteam!) en leid een toneelvereniging voor kinderen, terwijl ik ook nog eens theater studeer.

    Tel: +44 1442 842223
    Email: julie.mccarthy@ntrinsic.net

  • Sarah Gard

    Ik ben Contracts Manager van Ntrinsic en zit al ruim vijftien jaar in de sector. Wanneer ik geen back office-steun verleen en geen betalingen verwerk, ben ik meestal aan het winkelen, mijn favoriete tijdverdrijf.

    Tel: +44 20 8559 0666
    Email: sarah.gard@ntrinsic.net 

Onze contactgegevens

Brussels

brussels@ntrinsic.net
+32 2 504 0100

Brighton

brighton@ntrinsic.net
+44 1273 777333

London

london@ntrinsic.net
+44 20 8559 0604

LinkedIn